Nowa marka

Z nami szybko i łatwo wprowadzisz na rynek nową firmę, produkt lub usługę. Zbudujemy dla Ciebie fundament marki czyli jej unikatowy wizerunek.

Jeśli należysz do grona ambitnych firm to ta oferta została stworzona właśnie z myślą o Tobie. Pomożemy Ci wykorzystać cały potencjał, jaki drzemie w Twoim pomyśle na nową firmę, produkt lub usługę. Dostarczymy strategię, nazwę, logo, identyfikację wizualną, stronę internetową oraz materiały drukowane. Jednym słowem zapewniamy łatwy start na rynku. Jesteś zainteresowany tylko niektórymi z tych usług lub chcesz rozszerzyć współpracę? Nie ma problemu. Ty tu rządzisz.

Wiemy, że silna marka musi przede wszystkim wyróżnić się unikatowym wizerunkiem, który wzbudza zaufanie i wpływa na pozycję marki na rynku. Tworzy pozytywne wrażenie przy pierwszym kontakcie z marką, a tym samym zwiększa szanse na sprzedaż. Takich projektów oczekują nasi Klienci i właśnie takie realizujemy. Niech za przykład posłuży Identyfikacja Wizualna Kancelarii Radcy Prawnego.

Elementy naszej oferty na nową markę

Pomożemy Ci określić, w jaki sposób połączyć klientów z Twoją firmą, produktem lub usługą. Jeśli chcesz osiągnąć sukces w biznesie, dobrze, żebyś miał na to plan, czyli strategię marketingową. Unikniesz w ten sposób różnych działań, które mogłyby niezamierzenie zaszkodzić marce. Zlecając nam opracowanie strategii, unikniesz zastanawiania się na każdym kroku, który kierunek rozwoju wybrać.

Objętość i zakres strategii zależy od Twoich potrzeb. Znajdą się w niej m.in. takie elementy jak: misja firmy, cele marketingowe, wartość dodana, strategia produktu, strategia ceny, strategia promocji, dystrybucja, obsługa klienta oraz strategia komunikacji marki.

Wraz ze strategią dostarczamy harmonogram prac. Określimy dokładnie czas potrzebny na przygotowanie wszystkiego, od projektów po kampanię reklamową gotowej kreacji. Od początku będziesz wiedział, ile trzeba wydać, aby osiągnąć zamierzone cele.

Dajemy Ci coś więcej niż doraźne rozwiązanie problemu braku logo czy nazwy. Dostajesz plan rozwoju dostosowany do potrzeb i możliwości Twojej firmy. Od tej pory nic już nie dzieje się z przypadku i Twoi klienci to czują. Widzą, że masz plan i w związku z tym chętniej Ci ufają.

Otrzymasz gotową nazwę z brandline, czyli hasłem dodatkowo wzmacniającym przekaz.  W procesie twórczym tworzymy wiele propozycji, aż do momentu uzyskania najlepszego z możliwych rozwiązań. Nazwa będzie odpowiedzią na oczekiwania Klientów, wzbudzi ich zaufanie oraz pozwoli im się utożsamiać z marką przez wiele lat.

Stworzymy znak rozpoznawczy dla firmy, produktu lub usługi. Pomożemy Ci sprawić, aby rozbudzał odpowiednie skojarzenia i był unikatowy. Dzięki temu, gdziekolwiek się pojawi Twoja marka będzie rozpoznawalna na pierwszy rzut oka.

Zadbamy o spójny wizerunek. Sprawimy, że marka zostanie zapamiętana przez tych, którzy mogą stać się Twoimi klientami. Wtedy łatwiej będzie im się utożsamić z marką, a stąd już jeden krok do sprzedaży.

Dobra identyfikacja wizualna jest łatwa do wdrożenia, zapamiętania i dystrybucji. Takie projekty właśnie tworzymy.

Zadbamy o to, żeby strona internetowa przyniosła Ci jak najwięcej sfinalizowanych transakcji. Jej projekt graficzny, tekst, wezwanie do działania będą nakierowane na sprzedaż. Poznamy potrzeby Twoich klientów m.in. dzięki badaniom rynkowym, forom, narzędziom Google oraz wczuciu się w ich sytuację. Później zadbamy, żeby strona www odpowiedziała na nie wszystkie.

Przygotujemy projekt i zajmiemy się realizacją gadżetów reklamowych, katalogów, ulotek oraz innych materiałów firmowych. Wszystkie dostaniesz gotowe wprost do biura. Dzięki nim mocniej zapadniesz w pamięć klientów i dołożysz kolejną cegiełkę do swojego profesjonalnego wizerunku.

Case Study

Kancelaria Radcy Prawnego

Case Study

Restauracja Pakistańsko-Indyjska
Case Study
Producent Oprogramowania

Zamów wycenę

Konsultacje

Patryk Korycki

Opiekun KLIENTA

502 994 240

Pon. - Pt.

8:00 - 17:00