Branding / Rebranding

Budujemy przewagę marki na rynku pozycjonując ją w odpowiedni dla niej sposób

Jeśli chcesz świadomie budować swój wizerunek na rynku i w ten sposób rozwijać biznes i maksymalizować sprzedaż, to ta oferta jest dla Ciebie. Dostarczymy Ci strategię marki, jej nazwę, logo, slogan, identyfikację wizualną, stronę www oraz wszelkie materiały promocyjne. Słowem wszystko, czego potrzebujesz do silnego brandu.

Pracujemy dla wymagających przedsiębiorców, których nie zadowala jedynie zapewnienie rozpoznawalności ich marki na rynku. Dążymy do budowania w umysłach odbiorców pozytywnych skojarzeń i zaufania, by stali się stałymi klientami firmy.

Profesjonalnie przeprowadzony branding lub rebranding to inwestycja, która zwraca się już w pierwszych miesiącach po wdrożeniu. Klienci, którzy identyfikują z Twoimi usługami i produktami wartość dodaną, np. prestiż, sukces zawodowy, determinacja, dbanie o siebie, chętniej je od Ciebie kupują. Sekret sukcesu barndingu tkwi w zidentyfikowanie tej wartości dodanej i odpowiednim pokazaniu jej odbiorcom. To właśnie robimy.

Sprawimy, że odbiorcy zaczną przypisywać Twojej marce cechy charakterystyczne tylko dla niej. Zacznie budzić w nich skojarzenia, myśli i emocje, które maksymalnie zbliżą ich do kupna. Zobaczą, że daje im właśnie to, czego tak długo szukali. Zleć nam branding lub rebranding i ciesz się silną marką oraz gronem stałych klientów.

Elementy naszej oferty na Branding / Rebranding

Planujemy wizerunek odpowiadający ambicjom i możliwościom marki. Dostaniesz strategię na rozwój marki w ciągu najbliższych lat.

Tworząc ją określimy m.in. mocne strony Twojej marki, jej wyróżniki na rynku, misję i wizję, cele biznesowe, dokładny opis grupy docelowej i wartość, jaką jej oferuje, strategie obecności marki na rynku oraz konkretne sposoby na sprawdzanie efektów wdrażanych rozwiązań.

Zapewniamy marce nazwę, która z łatwością zapisze się w pamięci grupy docelowej. Otrzymasz gotową nazwę swojej marki, dostosowaną do branży w jakiej działasz oraz upodobań Twoich potencjalnych klientów. Będzie łatwa do zapamiętania i przywoła pozytywne skojarzenia.

Opracujemy dla Ciebie gotowe hasło reklamowe, które będzie przewijało się w różnych punktach styku klienta z marką, m.in. na stronie www, ulotkach czy dokumentach firmowych. Utrwali to najważniejszy komunikat marki w umysłach odbiorców.

Dostaniesz logo razem z księgą znaku, która ułatwi Ci odpowiednie wykorzystanie logotypu. Jego forma, kolorystyka i typografia będą spójne z wizerunkiem, który zbudujemy. Stanie się dla klientów gwarancją satysfakcji i zadowolenia z produktu lub usługi.

Zaprojektujemy key visual oraz wszystkie elementy graficzne składające się na tożsamość wizualną Twojej marki. Dzięki temu klienci zaczną patrzeć na Ciebie, jak na profesjonalistę, któremu warto zaufać.

Zaprojektujemy i wdrożymy stronę internetową marki, stawiając ją na sprawdzonych serwerach.

Wszystkie elementy Twojej witryny będą wsparciem dla identyfikacji wizualnej i potwierdzeniem dla klientów, że zakup u Ciebie to bardzo dobra decyzja.

Zapewnimy Ci gotowe materiały firmowe i reklamowe, m.in. szablony dokumentów firmowych z opcją edytowania, szablony postów publikowanych w mediach społecznościowych, gotowe ulotki, katalogi czy gadżety reklamowe.

Zdajemy sobie sprawę, że efekt końcowy musi zadowolić nie tylko Twoich obecnych i potencjalnych klientów, ale też Ciebie. Nie mamy zamiaru zabierać Ci tego przyjemnego uczucia dumy, kiedy pokazujesz światu swój brand. Dlatego doradzamy najlepsze rozwiązania, ale też słuchamy Twoich propozycji.

Case Study

Kancelaria Radcy Prawnego

Case Study

Restauracja Pakistańsko-Indyjska
Case Study
Producent Oprogramowania

Zamów wycenę

Konsultacje

Patryk Korycki

Opiekun KLIENTA

502 994 240

Pon. - Pt.

8:00 - 17:00