Rozwój marki

Zwiększamy wartość firmy w oczach klientów tworząc wartość dodaną marki poprzez design

Twoja firma się wciąż rozwija, a marka z jakiegoś powodu nie potrafi tego odpowiednio pokazać? Czujesz, że nie pasuje już do miejsca, gdzie doszedłeś ze swoim biznesem? Jeśli tak, to nasza oferta jest dla Ciebie. Czas rozwinąć Twoją markę, żeby wspierała wzrost firmy, zamiast go ograniczać.

Wszystkie elementy marki muszą nadążać za rozwojem biznesu. W innym wypadku marka będzie blokowała wzrost, zamiast go wzmacniać. Właśnie dlatego nasza oferta obejmuje pracę nad wszystkimi elementami marki, od strategii aż po linię opakowań.

Nie da się rozwijać firmy z pominięciem marki. To się zwyczajnie nie opłaca. Sondaż przeprowadzony przez firmę BioStat pokazał, że aż 87% osób zwraca uwagę na markę produktów, które kupuje. Pomożemy Ci przyciągnąć do firmy te 87% konsumentów dzięki uporządkowaniu i umocnieniu jej wizerunku.

Elementy naszej oferty na rozwój marki

Zapewni Ci przemyślany plan działania teraz i w przyszłości. Zaczynamy od analizy aktualnej kondycji marki. Sprawdzamy, które elementy nadal realizują Twoje cele biznesowe, a które zaczęły je blokować. Badamy, jak klienci odbierają Twoją firmę i czego oczekuje nowy rynek, na który chcesz wkroczyć.

Aktualizujemy misję i wizję marki dobierając do niej odpowiednią strategię komunikacji. Dostosowujemy strategie sprzedaży, ceny, promocji, dystrybucji i obsługi klienta do celów marketingowych firmy. Wzbogacamy wartość jaką Twoja marka zapewnia klientom i planujemy harmonogram prac.

Sprawdzamy, na ile poszczególne elementy identyfikacji wizualnej współgrają ze sobą i czy pasują do przeorganizowanej strategii marki. Kontynuujemy wszystkie dobre praktyki, które dotąd stosowałeś i dodajemy do nich nowe. Pomoże Ci zbudować atrakcyjną i uporządkowaną markę.

Logo ma być wizytówką Twojej marki i obietnicą wartości, jaką dajesz klientowi. Skoro zmienia się cała marka, to dobrze jest również odświeżyć logo. Pomoże Ci zapisać się w pamięci odbiorców.

Cały rebranding nastawiamy na rozbudowę struktury marki lub portfela marek. W efekcie zyskujesz markę otwartą na zmiany, która podoła dalszym Twoim sukcesom w biznesie. Zwiększy Twoje szanse na zdobycie stałych klientów.

Tworzymy system identyfikacji wizualny, realizujący założenia strategii marki. Pozwoli klientom łatwo zidentyfikować się z Twoją ofertą i bez trudu odczytywać korzyści, jakie im oferujesz. W ten sposób do odbiorcy dociera jasny przekaz o tym, że marka się rozwinęła i warto dalej przy niej trwać. Da Twoim klientom znak, że ciągle się dla nich rozwijasz.

Projektujemy i drukujemy dokumenty firmowe, gadżety reklamowe, ulotki, katalogi i wszystko, czego potrzebujesz do budowania świadomości swojej marki w umysłach klientów. Dostajesz gotowe szablony do edycji, którymi możesz wzmacniać swój profesjonalny wizerunek. Pokażą Twoje profesjonalne podejście i podbudują zaufanie.

Może się okazać, że dotychczasowa strona internetowa nie konwertuje już tak, jakbyś tego chciał. To zrozumiałe, ponieważ Twoja grupa docelowa się powiększyła lub nawet znacznie zmieniła. Dostosowujemy witrynę do potrzeb i oczekiwań Twojego obecnego targetu oraz do celów biznesowych, które chcesz osiągnąć. Zwiększy liczbę sfinalizowanych transakcji.

W efekcie wszystkich powyższych działań do klientów dotrą produkty w nieco innych opakowaniach niż dotychczas. Nowe opakowanie będzie dla nich znakiem nowej jakości, którą im zapewniasz. Im wyraźniej pokażesz im swój rozwój, tym szybciej go dostrzegą i docenią.

Case Study

Kancelaria Radcy Prawnego

Case Study

Restauracja Pakistańsko-Indyjska
Case Study
Producent Oprogramowania

Zamów wycenę

Konsultacje

Patryk Korycki

Opiekun KLIENTA

502 994 240

Pon. - Pt.

8:00 - 17:00