Projekt opakowań

Podkreślimy wartość Twojego produktu atrakcyjnym i funkcjonalnym opakowaniem lub etykietą

Wypuszczasz na rynek nowe produkty? A może chcesz odświeżyć opakowania tych, które już sprzedajesz? Jeżeli uważasz tak jak my, że opakowanie ma bardzo ważną funkcję do spełnienia – ma zwrócić uwagę na Twój produkt i maksymalnie zachęcić klientów do kupna – to ta oferta jest dla Ciebie. Projektujemy opakowania dopasowane do potrzeb i wymagań Twoich odbiorców, bo tylko takie mają szansę realnie zwiększyć Twoją sprzedaż.

Projektujemy opakowania i etykiety z różnych materiałów i dla przeróżnych branż. Jedynym ograniczeniem jest dla nas funkcjonalność, ale nawet ona nie powstrzymuje nas przed oryginalnością. Zdajemy sobie sprawę z tego, że produkty ocenia się po opakowaniach i bardzo często to właśnie one decydują o kupnie. Dlatego za ich pośrednictwem podkreślimy wszystkie korzyści, jakie klient otrzymuje nabywając Twój produkt. Żeby jednak mógł się z nimi zapoznać, najpierw musi go zauważyć na półce lub w sieci i właśnie do tego potrzebujesz dobrego projektu graficznego.

Tworzymy opakowania zapewniając Ci:

Zapewnia niepowtarzalny wygląd Twoich opakowań. Projektując łączymy design z funkcjonalnością. Dokładnie poznajemy parametry produktów i dobieramy do nich rozmiar opakowań, ich formę i materiały, z których będą wykonane. To baza, która umożliwia dalsze działania. Później przychodzi czas na projektowanie szaty graficznej, rozmieszczenie tekstu i umiejscowienie logotypu marki. Możemy również stworzyć dla Ciebie tekst sprzedażowy. Wszystko po to, żeby przekazać klientom główny komunikat marki i zachęcić ich do interakcji z produktem.

Pokaże Ci, jak prezentują się projekt na opakowaniu. Dzięki niej zobaczysz, jak finalnie będzie wyglądało opakowanie. Pokażemy Ci je ze wszystkich stron. Będziesz mógł zobaczyć swój produkt na półkach w zupełnie nowej odsłonie.

Gwarantuje zachowanie odpowiedniego kształtu i proporcji opakowań. Zaprojektujemy wykrojnik, dzięki któremu masz pewność, że gotowe opakowanie będzie dokładnie takie, jak na projekcie. Unikniesz dodatkowych kosztów.

Zrealizujemy opakowania i dopilnujemy, żeby zgadzały się z projektem. Jakość produkcji ma ogromne znaczenie dla efektu końcowego. Słaba realizacja niszczy nawet najlepsze projekty.

Zakres naszych usług ustalamy indywidualnie. Pracujemy nad rozwojem marek, więc możemy Ci zaoferować dużo bardziej kompleksową ofertę, łącznie z wprowadzeniem marki i produktu na rynek.

Twoje produkty są delikatne? Zaprojektujemy opakowanie tak, żeby były w nim bezpieczne. Dobieramy formy i materiały z myślą o uniknięciu wszelkich przesunięć, które mogłyby uszkodzić zawartość opakowania.

Tworząc projekty opakowań bierzemy pod uwagę również Twoje zasoby i budżet. Nie musisz obawiać się, że dostaniesz od nas opakowanie, którego nie będziesz w stanie na dłuższą metę realizować. Odpowiednio dobierzemy materiały, kolorystykę, kształt i poziom złożoności całego projektu, żeby z jednej strony był dla Twoich klientów wyraźnym sygnałem, że produkt jest dla nich odpowiedni i wartościowy, a z drugiej, żeby wdrożenie opakowań nie przekroczyło budżetu firmy.

Z nami przejdziesz przez cały proces tworzenia opakowań i dostarczymy Ci je już w gotowej wersji. Zamiast martwić się, jak zapewnić produktom odpowiednią oprawę, zleć nam stworzenie opakowań i ciesz się spokojem. Cały proces wymaga od Ciebie jedynie zamówienie wyceny i poświęcenia 10 minut na uzupełnienie briefu, w którym zapytamy Cię o kluczowe dla projektu kwestie.

Case Study

Kancelaria Radcy Prawnego

Case Study

Restauracja Pakistańsko-Indyjska
Case Study
Producent Oprogramowania

Zamów wycenę

Konsultacje

Patryk Korycki

Opiekun KLIENTA

502 994 240

Pon. - Pt.

8:00 - 17:00