Identyfikacja Wizualna

Tworzymy unikatowe identyfikacje wizualne dla firm, produktów i usług

Zależy Ci na unikatowym systemie wizualnym swojej marki? Chcesz zapisać się w pamięci odbiorców tak, żeby wystarczył im jeden rzut oka do rozpoznania Twoich produktów lub usług? Jeżeli tak jest, to dobrze trafiłeś. Projektujemy identyfikacje wizualne dla ambitnych marek, które chcą dzięki nim realizować swoje cele biznesowe.

Tworzymy identyfikacje, które wpisują się w szerszą strategię marketingową firmy. Są wartością dodaną do marki, a tym samym zwiększają sprzedaż. Zapewniamy Ci wszystkie materiały potrzebne do komunikacji wizualnej z odbiorcami. Zbudujemy gotowe szablony do wdrożenia w firmie.

Unikaj „wyłącznie ładnych identyfikacji”, czyli takich, które na pierwszy rzut oka wydają się efektowne, ale nie przekładają się na zyski i sprzedaż. Wizerunek powinien być nie tylko atrakcyjny, ale także skuteczny. Ma trafić w gust Twojej grupy docelowej i na tyle ją do Ciebie przekonać, żeby chętnie zapoznała się z ofertą firmy.

Masz tylko jedną szansę na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia na klientach, pomożemy Ci ją w pełni wykorzystać.

Elementy naszej oferty na identyfikację wizualną

Poznajemy dokładnie markę, rynek, konkurencję i target. Wykorzystujemy do tego badania rynkowe, fora, grupy oraz narzędzia umożliwiające monitorowanie wzmianek o Twojej marce i podobnych usługach w sieci.

Zapoznajemy się też z założeniami marketingowymi i celami biznesowymi Twojej marki. Umożliwi to nam stworzenie systemu wizualnego, który połączy cele bzinesowe Twojej firmy z potrzebami i pragnieniami grupy docelowej.

Stworzymy dla Ciebie graficzny motyw przewodni marki, który jest bardzo ważnym dodatkiem do logo. Razem tworzą niepowtarzalny wizerunek firmy. Key Visual będzie przewijał się w różnych miejscach obecności Twojej marki, np. na stronie www, materiałach promocyjnych, w mediach społecznościowych, dopełniając cały przekaz wizualny. Tym samym zwiększymy spójność komunikacyjną marki i jej zapamiętywalność.

Przygotujemy znak, który stanie się Twoim symbolem rozpoznawczym i gwarancją wartości dla klientów. Ten kluczowy element identyfikacji wizualnej, który w połączeniu z Key Visual pomoże Ci zapisać się na stałe w świadomości odbiorców. Zadbamy by kojarzył się klientom z określoną wartością i korzyściami.

Opracujemy przewodnik dla marketingowców, brand menagerów, producentów gadżetów reklamowych i wszystkich innych osób, które będą wykorzystywali logo w działaniach marketingowych Twojej firmy. Określimy w nim jak prawidłowo posługiwać się wizerunkiem firmy i zachowywać przy tym wszystkie jego parametry, które decydują o finalnym wyglądzie. Unikniesz dzięki temu wielu dylematów i niepotrzebnych błędów. To zapewni spójność systemu wizualnego marki, dzięki czemu łatwiej będzie się klientom z nią zidentyfikować.

Zaprojektujemy i uruchomimy stronę www, która pomoże Ci przekonać potencjalnych klientów do kupna lub zachęcić ich do powrotu. Stanie się wizytówką Twojej marki oraz generatorem leadów sprzedażowych.

Możemy zapewnić Ci materiały graficzne dostosowane do konkretnych działań reklamowych i wizerunkowych. Dzięki nim Twoje komunikaty w różnych miejscach obecności marki (w sieci oraz poza nią) będą spójne i dzięki temu bardziej wiarygodne. Zyskasz większą rozpoznawalność dla swoich usług i produktów.

Twoja firma otrzyma gotowe szablony z możliwością edycji. Każdy tworzony w ramach marki dokument będzie umacniał jej tożsamość w oczach klientów oraz osób zainteresowanych Twoją ofertą. Pokażą Twój profesjonalizm i zwiększą zaufanie odbiorców.

Zapewniamy w tym zakresie ulotki, katalogi, gadżety promocyjne oraz inne materiały, których potrzebujesz. Zajmiemy się również drukiem, dzięki czemu dostaniesz gotowe produkty wprost pod drzwi. Zwiększą świadomość Twojej marki na rynku.

Case Study

Kancelaria Radcy Prawnego

Case Study

Restauracja Pakistańsko-Indyjska
Case Study
Producent Oprogramowania

Zamów wycenę

Konsultacje

Patryk Korycki

Opiekun KLIENTA

502 994 240

Pon. - Pt.

8:00 - 17:00