O pracowni

Pracownia Firet to graficy, redaktorzy i korektorzy tekstu, copywriterzy oraz specjaliści do spraw marketingu. Cenimy czytelność i unikamy przekombinowania. Po prostu składamy ładne teksty.
 
Dajemy się poznać jako skrupulatny i ambitny zespół z pomysłem. Nasi Klienci najbardziej cenią spokój, który im dajemy. Wiedzą, że nie muszą się o nic martwić zlecając nam projekty. 
 
Specjalizujemy się w składzie tekstu i jego oprawie graficznej. Lubimy pracować dla  wymagających ludzi, zapewne dlatego, że sami od siebie dużo oczekujemy. Każdy szczegół jest dla nas ważny. Książki, czasopisma, publikacje, projekty dla firm – to nas napędza. Wiemy, jak należycie wyeksponować dobry tekst. Podkreślamy go, nie zakrywamy.
 
Tworzymy zgrany zespół, który lubi to, co robi, a co jeszcze ważniejsze – zna się na tym. Działamy pod skrzydłami Studio Graficznego Wzór. Razem dążymy do perfekcji, uzupełniamy się. Chcemy być autorytetem w branży. Skąd się wzięliśmy? Z doświadczenia i dobrego pomysłu. 
 
Doceniamy moc słów, ale dopełniamy je obrazem. Dlatego zachęcamy Cię jeszcze do obejrzenia naszego Portfolio. Zobacz, o czym mówimy.
pl_PLPolish
en_GBEnglish pl_PLPolish