Szanse - to otrzymaliśmy od naszych Klientów i nie zmarnowaliśmy żadnej

Agnieszka Ozimek
Agnieszka OzimekWłaścicielka Restauracji
Czytaj więcej
Mogę śmiało powiedzieć, że bez pomocy Katarzyny i Patryka Shani Jani nie urosłoby tak szybko. Stworzyli dla nas wyjątkowy wizerunek na rynku lubelskim. Do tego stopnia, że konkurencja zaczęła się mocno inspirować stylistyką naszych materiałów. Jestem im wdzięczna za okazane zrozumienie i naprawdę wyjątkowe projekty graficzne. Nie wyobrażam sobie, abyśmy zaprzestali współpracy.
Sylwia Jezierska
Sylwia JezierskaWłaścicielka Kancelarii
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego dla mnie projektu. Wizerunek mojej kancelarii został dopracowany w najmniejszych szczegółach. Identyfikacja wizualna oraz strona www są spójne, eleganckie i nowoczesne. Profesjonalne podejście, spełnienie oczekiwań, szybka realizacja projektu, zaangażowanie i kreatywne podejście powodują, że mogę gorąco polecić współpracę z ekipą Agencji Firet.
Anna Kloz
Anna KlozWłaścicielka Agencji
Czytaj więcej
Współpraca nad stroną internetową dla nasze Agencji przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Jestem szczególnie zadowolona z zaproponowanego wyróżnika tj. zastosowanej ilustracji dla naszej marki. Dzięki temu bardzo łatwo Grid rozpoznać na rynku, a co ważne wyglądamy lepiej niż konkurencja.

Zamów wycenę

Konsultacje

Patryk Korycki

Opiekun KLIENTA

502 994 240

Pon. - Pt.

8:00 - 17:00